2 program

Rendezés

Egy nap az évben amikor hivatalosan is TÜNDÉRRÉ válhattok! A rendezvény fővédnöke: Dr. Zacher Gábor toxikológus, egyetemi docens Alapítványunk évente kizárólag egyszer avatja hivatalosan is TÜNDÉREIT a TündérFutás jótékonysági futógáláján. Az lesz igazi tündér aki nyakában lóg majd a BEFUTÓÉREM. Gyere fuss, vagy akár gyalogolj a fogyatékkal élő lúrkókért! Minden célbaérő BEFUTÓÉRMET és FINISHCSONYGOT kap! A futamok között ingyenes programok, frissítők, ugrálóvár, trambulin, mese és riportsátor, várja az érdeklődőket.

Magyarország első számú hibrid* bajnoksága “hazatér” DEBRECEN felkészül” Időpont: 2019.06.15 (szombat) Tervezett kezdés: 10:00 Eredményhirdetés tervezett időpontja: 19:00 Helyszín: DESOK Csarnok, Debrecen, Egyetem tér 1, 4032 Lebonyolítás: 1.félidő: A csapatokból szabadon kiválasztott két ember a nevezéskor leadott klubcsapattal lejátssza a mérkőzés 1. félidejét 2v2-ben az ellenféllel (FIFA 19 – XBOX One konzolon) (6 perc) 2.félidő: A 2. félidőt már a pályán folytatjátok 4 a 4 ellen a kispályás foci szabályai szerint. A konzolon szerzett góljaitokat magatokkal viszitek és a kettő félidő összesített eredménye adja az összecsapás végeredményét. (8 perc)